Regulamin

1. Nie przeklinaj na czacie oraz w opowiadaniach.
2. Nie obrażaj innych członków. Wasze koty mogą się nie lubić, ale nie właściciele. 
3. Maksymalna ilość postaci od jednej osoby to pięć, ponieważ wyrobienie się z opowiadaniami będzie problematyczne. 
4. Czas na napisanie opowiadania to miesiąc. Jeśli ktoś chce, by twój kot to kontynuował, czas na odpis to trzy tygodnie 
5. Każdą dłuższą nieobecność (dłuższą niż trzy tygodnie) zgłaszaj Adminom.
6. Koty tej samej osoby nie mogą być parą 
7. Wszelakie ważniejsze decyzje ustalaj z właścicielem danego kota. Za niezastosowanie sie do tej zasady grozi wyrzucenie z klanu.
8. Pamiętaj, ze Admini mogą zmienić regulamin
9. Nie denerwuj się, jeśli twoje opowiadanie lub formularz się nie pojawiają. Administracja ma również życie prywatne, a nie siedzi na poczcie 24h na dobę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz